Podstrona: INFORMACJA DLA SEMINARZYSTÓW dot. wprowadzania skończonej pracy do APD / Wizytówka pracownika PRz

INFORMACJA DLA SEMINARZYSTÓW dot. wprowadzania skończonej pracy do APD

27-02-2018 r.
, red. Hanna Hall

Szanowni Państwo,
1. Proszę przed dołączeniem pracy do APD dokładnie sprawdzić czy są wszystkie niezbędne dane na pierwszej i ostatniej stronie!

Przede wszystkim czy na pierwszej stronie jest wpisany:
- Promotor, Wydział.., Kierunek...,
2. Proszę się upewnić czy tytuł pracy w USOSie zgadza się dokładnie z tym na 1 stronie i w streszczeniu.
Ostatnia strona musi zawierać streszczenia, słowa kluczowe  i dane o pracy i autorze w obydwóch językach (ściśle zgodnie z zasadami pisania pracy) NA JEDNEJ STRONIE (tekst nie może wychodzić na kolejną stronę).
3. Dołączony plik z pracą musi być zapisany w programie WORD a nie pdf.
Dokładna procedura na stronie Wydziału.
Powodzenia:)
Powrót do listy aktualności